3275رکورد در مدت زمان 12.16ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کتاب «جامعه اطلاعاتی» نوشته رابرت حسن با ترجمه داود آقارفیعی توسط انتشارات ثانیه منتشر و راهی بازار نشر شد.
مستند «رویای آجری» به کارگردانی داوود مرادیان تاریخچه سیاستگذاری مسکن در ۶۰ سال اخیر کشور را بیان می کند.
مجموعه ۲۷ جلدی داستان های سوادمالی رونمایی شد که مهارت های خرج و پس انداز، اعتبار و بدهی، کاریابی و درآمد، سرمایه گذاری، ریسک و بیمه و تصمیم گیری مالی را با زبان داستان به کودکان مقطع دوم دبستان آموزش می دهد.
زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 برای تمامی مقاطع تحصیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در روز 25شهریور ماه (سه شنبه) انجام می شود.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی امور دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی داشگاه سوره، طی اطلاعیه ای از الزام به تکمیل فرم پرسشنامه الکترونیکی کارنامه سلامت توسط دانشجویان تا قبل از انتخاب واحد نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 خبر داد.
فراخوان نخستین مسابقه پادکست ریلی برای خبرنگاران توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی الله علیه وآله وسلّم را محکوم کردند.
فراخوان نخستین پویش تولید محتوای سواد رسانه ای منتشر و شرایط شرکت در این پویش توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.
رمان «دوران کوران» نوشته سیدحسام االدین رایگانی برای چهارمین بار توسط انتشارات کتابستان معرفت به چاپ رسید.
همزمان با فرا رسیدن سالروز هفدهم شهریور برنامه های متنوع در فضای مجازی از جمله نمایشگاه عکس، نشست تخصصی و روایتگری تاریخی از سوی فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3275