معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

معاونت آموزش دانشگاه سوره از بدو تأسيس سوره در بهمن ماه 1372 به عنوان يکي از حوزههای فعال دانشگاهي تشکيل شد. این معاونت طبق رسالت خود همواره در راستاي توسعه علم و دانش، آگاهيبخشي، بالا بردن سطح فرهنگ دانشجويان و گسترش دانش، گام به سوي توسعه برداشته و به همين جهت تربيت نيروي انساني متخصص و متعهد به ارزشهاي جامعه اسلامي و بسترسازي مناسب براي آموزش مداوم و پايدار را سرلوحه رويکرد آموزشي خود قرار داده است. حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی جهت تربيت چنين دانشجوياني مترصد اقداماتي مؤثر مبني بر جذب استادان خلاق و متخصص، استفاده از ابزارهاي مدرن آموزشی و کمک آموزشی جهت به روزرساني اطلاعات با دنياي پيشرفته کنوني و تحول در متون و منابع درسی است.

اخبار معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

سامانه آموزشی گلستان

سیستم آموزشی گلستان پوشش دهنده فعالیت های حوزه معاونت آموزشی دانشگاه در بخش های مختلف است.برای ورود به سیستم گلستان بر روی لینک ذیل کلیک کنید.

0

تعداد استادها

0

تعداد رشته های تحصیلی

0

تعداد کلاسهای درس

0

تعداد دانشجویان

1- پذیرفته شدگان به تناسب رشته تحصیلی دوره قبل و به تشخیص گروه آموزشی موظف به گذراندن واحدهای پیش نیاز خواهند بود. 2- دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تأمین خوابگاه ندارد. 3- کلیه هزینه های مواد مصرفی و کارگاهی و اردوهای علمی و پایان نامه تحصیلی به عهده دانشجو می باشد. 4- از دانشجویان در صورت انصراف یا انتقال به سایر دانشگاهها برابر مصوبات هیأت امناء دانشگاه و ضوابط و آیین نامه های ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهریه دریافت خواهد شد. 5- با توجه به اینکه دانشگاه سوره، دانشگاهی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است. رعایت نظم آموزشی و نیز قوانین پوشش، حجاب و عفاف اسلامی در قالب مقررات و آیین‌نامه‌های فرهنگی و انضباطی خاص این دانشگاه، علاوه بر مقررات عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در طول دوره تحصیل کاملاً الزامی است. 6- پذیرفته شدگان در راستای اعتلای هنر دینی ملزم به پژوهش در عرصه هنر متعهد و منطبق با اهداف سازمان تبلیغات اسلامی خواهند بود.

1- پذیرفته شدگان به تناسب رشته تحصیلی و به تشخیص گروه آموزشی مربوطه موظف به گذراندن واحدهای پیش نیاز خواهند بود. 2- دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تأمین خوابگاه ندارد. 3- کلیه هزینه های مواد مصرفی و کارگاهی و اردوهای علمی و پایان نامه تحصیلی به عهده دانشجو می باشد. 4- از دانشجویان در صورت انصراف یا انتقال به سایر دانشگاه ها برابر مصوبات هیأت امناء دانشگاه و ضوابط و آیین نامه های ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهریه دریافت خواهد شد. 5- با توجه به اینکه موسس این دانشگاه سازمان تبلیغات اسلامی است رعایت ارزشها و شئونات اسلامی در طول دوره تحصیل کاملاً ضروری است. 6- پذیرفته شدگان در راستای اعتلای هنر دینی ملزم به فعالیت های آموزشی و پژوهشی در عرصه هنر متعهد و منطبق با اهداف سازمان تبلیغات اسلامی خواهند بود. 7- شرایط و نحوه برگزاری کلاسها با توجه به بیماری همه گیر کرونا بر اساس شیوه نامه ستاد ملی کرونا می باشد.

دانلود فایل آموزش

1-پذیرفته شدگان به تناسب رشته تحصیلی دوره کارشناسی و به تشخیص گروه آموزشی مربوطه موظف به گذراندن واحدهای پیش نیاز خواهند بود. 2- دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تأمیین خوابگاه ندارد. 3- کلیه هزینه های مواد مصرفی و کارگاهی و اردوهای علمی و پایان نامه تحصیلی به عهده دانشجو می باشد. 4- از دانشجویان در صورت انصراف یا انتقال به سایر دانشگاها برابر مصوبات هیأت امناء دانشگاه و ضوابط و آیین نامه های ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهریه دریافت خواهد شد. 5- باتوجه به اینکه موسس این دانشگاه سازمان تبلیغات اسلامی است رعایت ارزشها و شئونات اسلامی در طول دوره تحصیل کاملاً ضروری است. 6- پذیرفته شدگان در راستای اعتلای هنر دینی ملزم به پژوهش در عرصه هنر متعهد و منطبق با اهداف سازمان تبلیغات اسلامی خواهند بود. 7- شرایط و نحوه برگزاری کلاسها با توجه به بیماری همه گیر کرونا بر اساس شیوه نامه ستاد ملی کرونا می باشد. 8- دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تأمین خوابگاه ندارد.

دانلود فایل آموزش

طي مراحل: منوي كاربر - آموزش - دانشجو -مشخصات دانشجو - تكميل و تاييد مشخصات دانشجو نكته مهم: به منظور ثبت نهايي اطلاعات، قبل از كليك روي كليد اعمال تغييرات، حتما مقدار گزينه "اطلاعات فوق مورد تاييد اينجانب مي باشد" واقع در بالاي كليد فوق به "بله" تغيير نمايد.

دانلود فایل آموزش

کتاب الکترونیک راهنمای دانشجویی سامانه جامع گلستان

دانلود فایل آموزش