3213رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به همت هیئت محبان الزهرا(س)، با همکاری هیئت هنر و با حمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و 72 تن از یارانش در فضای باز دانشگاه سوره برگزار شد.
مستند «بر بلندای سالند» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی و نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدهادی آقاجانی به زودی از رسانه ملی پخش خواهد شد.
نمایش «سوء تفاهم» به نویسندگی آلبر کامو و کارگردانی نیما ذاکر از ۱۶ شهریور تا ۴ مهر ماه در خانه نمایش «دا» به صحنه می رود.
یک فعال رسانه ای به هشیاری ملت ایران خاصه در فضای مجازی و خنثی سازی توطئه ی رسانه های معاند، اشاره کرد و گفت: مردم اجازه ندادند رسانه های بیگانه عزاداری آن ها را دچار خدشه کنند.
کتاب «آه»؛ گفت وگو ها و نامه های تبادل شده میان شخصیت های دخیل در حادثه کربلای حسینی را روایت می کند.
«زبان مشکلات» منتشر شد 10 شهریور 1399 13:49
«زبان مشکلات» به قلم مهدی جهانشاهی با موضوع مروری دوباره به دنیایی که در تکاپوی آن هستیم از سوی نشر معارف به چاپ رسید.
«در میان روضه هایت زندگی کردن خوش است» مجموعه روایت هایی از واقعه عاشورا است که در قالب سبک زندگی بیان شده است. محسن عباسی ولدی با بیان برش های تأثیرگذار این واقعه، یک سبک زندگی را برای خانواده های اسلامی به تصویر کشیده است.
عاشورا و تاسوعای حسینی از مهم ترین روز ها در تاریخ اسلام برای شیعیان است و عاشورا یعنی روزی که میل معاشرت و رفاقت با امام (ع) به شدت بالا می رود.
به همت هیئت محبان الزهرا(س) و با همکاری هیئت دانشگاه هنر مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در فضای باز دانشگاه سوره برگزار می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد «لبیک یا حسین» سر دهند.
  • تعداد رکوردها : 3213