3354رکورد در مدت زمان 0.093ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در راستای تقویت فعالیت پژوهشی در حوزه هنر، تفاهم نامه همکاری پژوهشی علمی بین معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و پژوهشکده فرهنگستان هنر امضا شد.
به همت بسیج کارکنان دانشگاه سوره، مراسم بزرگداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
یک تحلیلگر رسانه گفت: ترامپ با انتخاب توئیتر به عنوان بستری برای رساندن پیام های خود به مردم و حوزه بین الملل، نوعی دیپلماسی توئیتری را رقم زد.
راضیه قلیان دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری دانشکده هنر دانشگاه سوره در بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران توانست نفر برگزیده بخش پوستر را به خود اختصاص دهد.
چهارمین جلسه از شورای پژوهش دانشگاه سوره در دوره ی جدید برگزار و آیین نامه پژوهانه دانشگاه سوره تصویب شد.
دوباره برگشت جلوی در خانه سر و صورت من را بوسید و گفت: مادر دیدار بعدیمون آخرت؛ دیگه همدیگرو نمی بینیم حلال کن...
مراسم رونمایی از نسخه برخط(آنلاین) دانشنامه های مرکز دایرةالمعارف بزرگ اسلامی(مرکز پژوهشهای ایرانی و اسلامی) برگزار می شود.
محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره در اولین روز سال تحصیلی 1400-1399 خطاب به استادان، دانشجویان و کادر آموزشی و اداری دانشگاه پیام صادر کرد.
امروزه مسئولیت اجتماعی در حالی کلیدواژه اصلی انتشار محتوا به شمار می رود که برخی از کاربران فضای مجازی و شهروندخبرنگاران با بازنشر محتوای جعلی رسانه های معاند و صاحبان قدرت، ناامیدی را در سطوح مختلف جامعه تزریق می کنند.
استاد ارتباطات و روزنامه نگاری، گفت: مسئله ای که امروز آن را فراموش کرده ایم این است که وسایل ارتباطی نوینی که در اختیار انسان قرار گرفته یک ابزار هستند نه اسباب انتقام جویی.
  • تعداد رکوردها : 3354