کد خبر : 197725
تاریخ انتشار : 26 آذر 1395 23:15
تعداد بازدید : 1769

پیام تسلیت دکتر محمد روشن

پیام تسلیت دکتر محمد روشن ریاست دانشگاه سوره به مناسبت شهادت استاد حاج حسین فهیمی عضو هیات علمی گروه سینمای دانشگاه سوره.

بسم رب الشهدا و الصدیقین 

قال الله تعالی:
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه 

استاد حاج حسین فهیمی جانباز هفتاد درصد، عضو هیات علمی گروه سینمای دانشگاه سوره و دانشجوی دوره دکتری تخصصی پژوهش هنر در پنجاه و دومین سال حیات دنیوی و سی امین سال از مجروحیت در عملیات کربلای پنج و در مقر تانک، سی امین نما از حیات طیبه اش را به نمایش گذاشت. 
شهید شاهد حسین فهیمی با فهم خوب دین آخرین پیامبر (ص) و با تمسک به سیره ثارالله، علمدار ارزش ها، اصول اسلامی و اخلاق نبوی شد و در یک دوره دوازده ساله هر روز در مَدرس دانشگاه سوره حاضر شد و درس عشق و آگاهی به دانشجویان اش داد.
دکتر حسین فهیمی با جسارتی تمام، برای آموزش آخرین تکنیک های موجود و دستاوردهای علمی از آبروی خود مایه گذاشته و پا را از ایران فراتر و با همکاری استادان دانشگاه های خارجی در طرحی به نام پل از سال 85 تلاش های مضاعفی نمود تا جایی که دانشجویان سرآمد شدند و در آخرین فجر حیات او چهارده سیمرغ بلورین شکار کردند. 
عنقای دانشگاه سوره،  اکنون خود سیمرغ آرزوهای ما شد و در هنگامه اذان صبح جمعه، بیست و ششم آذر ماه به ملکوت اعلی پیوست و در اعلی علیین جا گرفت. 
حاج حسین عزیز اکنون میهمان خوان گسترده مولایش حسین ابن علی و برادران خود است،  این همنشینی و ضیافت بر او مبارک باد.
این جانب به نوبه خود و به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاهیان به ویژه دانشگاه سوره این مصیبت گران را به همکاران، دانش آموختگان، دانشجویان و خانواده محترم آن عزیز تسلیت عرض میکنم. 

محمد روشن


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :