کد خبر : 216653
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396 11:14
تعداد بازدید : 1205

داوری نهایی جشنواره ملی نقاشی رضوی برگزار شد

داوری نهایی جشنواره ملی نقاشی رضوی امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج با حضور استاد احمد خلیلی فرد عضو هیات علمی دانشگاه سوره برگزار شد.
به گزارش واحد خبر ستاد اجرایی جشنواره ملی نقاشی رضوی؛ از بین 36 اثر راه یافته به مرحله داوری نهایی جشنواره، 7 اثر برگزیده؛ انتخاب شدند.
در این مراسم که صبح روز چهارشنبه 4 مرداد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج برگزار شد، تمامی آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری مورد ارزیابی قرار گرفتند که از این تعداد 3 اثر در بخش عمومی، 3 اثر در بخش اختصاصی و یک اثر در بخش ویژه انتخاب شدند که در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.
لازم به ذکر است مراسم اختتامیه جشنواره 11 مرداد ساعت 19 همزمان با دهه کرامت و مقارن با میلاد با سعادت و سراسر نور حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در محل کاروانسرای شاه عباسی و در همجواری آستان مقدس امامزاده حسن (ع) از نوادگان امام موسی کاظم (ع) برگزار می شود و میزبان هنرمندان و پذیرفته شدگان پانزدهمین جشنواره نقاشی ملی رضوی می باشم. در حاشیه برپایی نمایشگاه و مراسم اختتامیه به همت انجمن هنرهای تجسمی استان البرز ورک شاپ و کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

لینک به خبر اصلی

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :