3052رکورد در مدت زمان 3.073ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاونت اداری و مالی دانشگاه سوره پیرو اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا، اقدام به توزیع بسته های بهداشتی به پرسنل دانشگاه نمود.
رییس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در مصاحبه با خبرگزاری شفقنا با تأکید بر هم افزایی و مشارکت دولت، رسانه و شهروندان در حل بحران کرونا بیان کرد: مسئولیت اجتماعی رسانه ها و حتی شهروندان است که در مقابله با بیماری کووید 19 به مدیریت بحران کرونا در کشور کمک می کنند.
اطلاعیه مهم آموزشی 12 اسفند 1398 0:37
از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، مصوبات جلسه شورای آموزشی دانشگاه در تاریخ 11 اسفندماه 98 به تصویب اعضای شورا رسید.
رییس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره معتقد است که باید در کنار هشتگ «کرونا را شکست می دهیم»، هشتگ های فرعی دیگری بسازیم که به هشتگ اصلی کمک کنند.
طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، تمامی کلاس های آموزشی دانشگاه، از دهم الی هفدهم اسفندماه تعطیل است.
پوستر فیلم«بی آب و نان...بیابان» به نویسندگی و کارگردانی مهدی گلستانیان و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی که توسط علیرضا اَکّار طراحی شده است در آستانه اکران در هفدهمین جشنواره فیلم تصویر سال رونمایی شد.
طی بازدید رییس و اعضای هیأت علمی دانشگاه سوره از مرکز رایمون مدیا، با امکانات این مرکز آشنا شدند.
لابراتوار پیشگامان سینمای آریا و دانشگاه سوره در راستای ارتقای دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری های نوین سینما تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
با شیوع ویروس کرونا در کشور و مبتلا شدن تعدادی از هموطنان به این ویروس، دانشگاه سوره اقدامات جدی در جهت مقابله با آن نموده است.
جزوه توصیه های بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا توسط معاونت اداری و مالی دانشگاه به پرسنل اداری و هیأت علمی توزیع شد.
  • تعداد رکوردها : 3052