3257رکورد در مدت زمان 0.109ثانیه
عبارت مورد جستجو :
گاهی ناامید و گاهی امیدوارشان می کند، در روزهای تعطیلی به کمک شان می آید اما گاهی هم آفت جان شان است. حضور کتابفروشی ها در فضای مجازی، ویترینی که آن ها را از مرزها فراتر می برد، گاهی روزگارشان را سیاه می کند و گاهی سفید.
اولین سوگواره فیلم کوتاه با عنوان «سوگ در خانه» با مدیریت مجید مجیدی و داوری رضا میرکریمی، نرگس آبیار و مجیدی برگزار می شود.
پخش مجموعه نمایشی- رادیویی «سریر» با موضوع شیوه مداحی صحیح در ماه محرم در رادیو نمایش و رادیو جوان از روز شبنه اول شهریور ماه آغاز می شود.
ماه محرم 1 شهریور 1399 0:0
فهرست و آدرس نهادهاى علمى، پژوهشی و آموزشى که منابع علمى خود را رایگان در اختیار عموم گذاشته اند تا در دوران قرنطینه اساتید و دانشجویان به منابع مورد نیازشان دسترسى داشته باشند.
کتاب «امامت دوران تحول و نهضت روایت دارایی ها» در ۹۰ صفحه توسط کارگروه مکتب «امام خمینی (ره)» پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم علیه السلام تدوین و به زینت تبع آراسته شده است.
شبکه اینترنتی شمس همزمان با اولین روز ماه محرم و در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیه السلام افتتاح می شود.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری پژوهشی وزارت علوم تصویب ۴ سند مصوب و راه اندازی کارگروه های اخلاق پژوهشی در وزارتخانه علوم و دانشگاه ها را از اقدامات انجام شده برای مقابله با تخلفات علمی دانست و گفت: برای این منظور علاوه بر تشکیل کارگروه اخلاق پژوهش در وزارت علوم، در دانشگاه ها نیز نسبت به تشکیل این کارگروه اقدام شده است که وظیفه اصلی آن تشخیص تخلفات و انحرافات در امور پژوهشی است.
کتاب «ادبیات شهادت در دهه اول انقلاب اسلامی» به قلم منوچهر اکبری استاد دانشگاه تهران و محمد میرکاظمی توسط انتشارات باغ موزه دفاع مقدس منتشر شده است.
کتاب «مبانی تفسیرنویسی در رسانه» نوشته مراد عنادی و کتایون مصری منتشر شد.
  • تعداد رکوردها : 3257