منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، زمانبندی مصاحبه حضوری و مدارک موردنیاز داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه سوره (کارشناسی پیوسته) اعلام شد. لازم است داوطلبانی که مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه حضوری (صلاحیت عمومی و علمی) شده‌اند با در دست داشتن مدارک لازم به محل برگزاری مصاحبه مراجعه کنند.

 

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت دانشگاه سوره (کارشناسی پیوسته) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ درج شده و در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اینترنتی و بارگذاری مدارک لازم در سامانه‌ گلستان این دانشگاه اقدام کرده‌اند می‌رساند:

داوطلبان استان‌­ های تهران و البرز براساس فایل جدول زمان‌بندی زیر از یکشنبه 26 شهریور تا چهارشنبه 29 شهریور به حوزه هنری شهر تهران به آدرس: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری مراجعه فرمایند.

دانلود جدول زمانبندی داوطلبان استان تهران

دانلود جدول زمانبندی داوطلبان استان البرز

 

داوطلبان سایر استان­‌ها نیز منتظر تماس از طرف حوزه هنری استان محل اقامت خود باشند تا پس از تماس و مشخص شدن روز و ساعت مصاحبه به آدرس‌­های درج شده در جدول زیر مراجعه نمایند.

دانلود آدرس حوزه‌های هنری سایر استان‌ها

 

مدارک مورد نیاز برای ارائه در جلسه مصاحبه عمومی

- همراه داشتن کارت ملی

- فرم تکمیل شده (به صورت پرینت شده) مشخصات بررسی صلاحیت عمومی‌که به امضاء داوطلب رسیده است. (دانلود فرم تعهدنامه)
- پرینت گواهی ثبت‌نام اینترنتی در سیستم گلستان (جهت مصاحبه حضوری، این گواهی مجوز ورود به دانشگاه می‌باشد.)


تذکرات مهم:
1) پرینت گواهی ثبت‌نام اینترنتی در سامانه‌ گلستان، مجوز ورود به محل مصاحبه است.
2) عدم مراجعه داوطلبان طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

3)  با توجه به اینکه زمان‌بندی اعلام شده تقریبی است، تا حدود دو الی سه ساعت بعد از زمان اعلام شده را جهت مصاحبه خود، برنامه‌ریزی کنید.
4) داوطلب حداقل پانزده دقیقه قبل از ساعت تعیین شده در جدول زمان‌بندی، برای انجام امور پذیرش حضور داشته باشد.

5) برای آرامش برگزاری مصاحبه شما عزیزان، از پذیرش همراهان در محل مصاحبه معذوریم. 
6) نتیجه نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد و در هیچ یک از مراحل پذیرش و مصاحبه امکان تجدید نظر وجود ندارد.

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهزمان‌بندی مصاحبه حضوری و مدارک موردنیاز چند برابر ظرفیت دانشگاه سوره (کارشناسی پیوسته) اعلام شد

نظر خود را بنویسید