منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : دانشکده فرهنگ و ارتباطات

هشتمین پیش‌نشست همایش ملی آینده‌پژوهی و توسعه پایدار با عنوان «هوش مصنوعی و نظام آموزشی» برگزار شد. در این نشست، قائم‌مقام دانشگاه سوره بر تحول‌آفرینی و اهمیت استفاده از هوش مصنوعی و ابزارهای مبتنی بر آن در زمینۀ‌ آموزشی تأکید کرد.

مطالعه بیشتر

بیست و هفتمین کرسی ترویجی با عنوان «پدیدارشناسی ویروس کرونا و سواد رسانه‌ای در ایران» به ابتکار معاونت پژوهشی و دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره، روز سه‌شنبه 16 آبان سال جاری در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

مطالعه بیشتر

بیست‌وششمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی وضعیت خانواده ایرانی در فضای مجازی: مطالعه صفحات اینستاگرامی با رویکرد روابط والدین با فرزندان» با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سومین پیش‌نشست دومین همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با موضوع «رسانه و آینده آموزش عالی» برگزار شد.

مطالعه بیشتر

این‌که چرا مسئله فلسطین و وقایع اخیر اهمیت دارد و جایگاه آن در ادبیات و هنر مقاومت چگونه ترسیم‌شده است همگی موضوعاتی هستند که طی این گفت‌وگو با دکتر «محمدرضا وحیدزاده»، مدیر گروه ادبیات پایداری در میان گذاشتیم.

مطالعه بیشتر

دکتر محمد غلامرضایی، پژوهشگر و استاد دانشگاه، بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت. دکتر یوسف خجیر قائم‌مقام دانشگاه سوره، در پیامی این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و جامعه علمی تسلیت گفت.

مطالعه بیشتر