منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

دکتر امید علی مسعودی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دائمی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) از انعقاد تفاهم نامه برای این سازمان برای توسعه پژوهشهای دانشگاهی در زمینه روندهای نوظهور رسانه ای خبر داد.

مطالعه بیشتر

نشست آسیب‌شناسی منابع درسی رشته روزنامه‌نگاری، با حضور دکتر عباس اسدی؛ مدیرگروه مدیریت رسانه دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر داوود نعمتی انارکی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما و پرفسور امیدعلی مسعودی؛ استاد تمام و رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، عصر یکشنبه 9 اردیبهشت ماه 1403 در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر دانشگاه سوره با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران در دومین نشست تخصصی که به مناسبت ششمین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود، «نشست تخصصی ژانرهای ترکیبی، نظریه و عمل» را برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

نخستین نشست از سلسله جلسات نقد کتاب سوره با همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه در سالن کنفرانس دانشگاه سوره برگزار شد. در این نشست در خصوص کتاب ژانر سینما و زیباشناسی و کارکردهای ژانر در سینما بحث و گفت‌وگو شد.

مطالعه بیشتر

مسئول بسیج اساتید دانشگاه سوره در یادداشتی در واکنش به بازداشت استادان دانشگاه‌های آمریکا و سرکوب اعتراضات دانشگاهیان در ده‌ها دانشگاه آمریکا و اروپا نوشت: امروز فلسطین به میزان نمایش حق و باطل در جهان تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر

اعضای هیأت‌علمی دانشکده‌ هنر دانشگاه سوره طی بیانیه‌ای یورش نیروهای پلیس به دانشجویان و استادان در شهرها و ایالت‌های گوناگون آمریکا را محکوم کردند.

مطالعه بیشتر